Blair's Q Heat Exotic Mini 4 pack      

Pochodzenie:
Pojemność:

 

USA
4 x 60 ml

 

   
Zestaw egzotycznych wyjątkowo gęstych i aromatycznych sosów o czterech całkowicie różnych smakach to idealny prezent dla każdego, szczególnie dla osób zmęczonych monotonią w kuchni. Odmienność aromatów powoduje, iż prawie każde danie może zostać wzbogacone dodatkiem jednego z sosów z serii Q Heat Blair'sa.    

 

 

     
Blair's Mini Death 4-pack      

Pochodzenie:
Pojemność:

 

USA
4 x 60 ml

 

   
Zestaw czterech różnych słynnych sosów Blair's Death. Idealny na wszelkie okazje: prezenty, grill, przyjęcia, itp. Pozwala na wybór ulubionego i odpowiedniego dla danej potrawy lub osoby smaku oraz poziomu ostrości.    
             
Dave's 4-Pack Super Hot Sauces

Pochodzenie:
Pojemność:

 

USA
4 x 60 ml

 

Zestaw czterech najbardziej ostrych sosów z cenionej linii Dave's Gourmet Sauces. Atrakcyjne opakowanie w postaci drewnianej skrzyneczki czyni go idealnym zestawem upominkowym. Różnorodność sosów oraz praktyczne opakowanie znakomicie sprawdzają w podróży i grillu w plenerze.
     
Ass in the Tub Gift 3-pack

Pochodzenie:
Pojemność:

 

USA
3 x 148 ml

 

Zestaw sosów z serii Ass charakteryzującej się zabawnymi nazwami i rysunkami na etykietach. Sugerują one, iż sos piecze dwa razy: pierwszy raz gdy go spożywamy i drugi...gdy się go pozbywamy. Idealny pomysł na bardzo oryginalny prezent dla osoby z poczuciem humoru.
     
Jim Beam Grill Tower

Pochodzenie:
Pojemność:

 

USA
1 x 510g, 1 x 142g

 

Idealny zestaw na grilla, a także bardzo atrakcyjny prezent. Na zestaw składają się dwa sosy oraz solidnie wykonane mogące służyć przez lata: szpatułka i szczypce grillowe.
     
Mama Africa's 4-pack

Pochodzenie:
Pojemność:


RPA
4 x 125 ml

 

Zestaw w kartonowej "walizeczce" zawiera cztery sosy o różnym poziomie ostrości. Z uwagi na oryginalne opakowanie może stanowić atrakcyjny upominek.